Rüya M

Rüyada manastır kilise görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Rüyada manastır görmek, inzivaya, yalnızlığa işarettir. Rüyada manastır gören kimse, hasta ise, ölür veya öleceğine veya dünya zevklerin­den mahrum olacağına işaretle tabir olunur.

  • Rüyada manastır görmenin yorumu, rüyada görülen kilise yorumu gibi yorum ve tabir olunur.
  • Bazı kere de, rüyada manastır görmek, üzüntü ve kederden kurtulmak ve sıkıntıdan kurtulmaya ve­ya kurtulacağına işaretle tabir edilir.

    Dünya zevklerinden uzaklaşmaya, yalnızlığa; sultan ve yöneticiye, şöhretli kimseye, şiddet ve stresten kurtulmaya, üzüntü ve kederden kurtulmaya, Hastanın manastır görmesi vefat etmesine, Manastır yaptırmak rütbeye, kadir ve kıymetin artmasına, Manastır bazen evlenmeye, bir şeyi gizlemeye, kaleye yahut düşmana galip gelmeye delalet eder.

    Rüyada manastır görmek, yalnızlığa, güzel ahlaka, uzlete çekilmeye, dünya zevklerinden ve nefsanî arzulardan kesilmeye, kadınları boşamaya ve dostları terk etmeye isarettir. Manastır görmek, bazen de hastalıklara, yeme ve içmeden meydana gelen şehveti terk etmeye isarettir. Rüyada manastır gören kimse hasta ise, ölür, dünya zevklerinden mahrum kalır. Rüyada bir manastıra reislik yaptığını gören kimse, bir rütbeye nail olur, kadir ve kıymeti artar. Rüyada manastır görmek, gören kimse için sevimli bir kadınla evlenmeye isarettir. Manastır, gurbet, vahşet ve dostlardan aya düşmeye, bazen de bir şeyi gizlemeye isarettir. Manastır, devlet başkanına, lidere ve şöhretli bir kimseye isarettir. Rüyada yıkılmak veya bir tarafı uçmak yahut yanmak gibi manastırda meydana gelen şeylerin tabiri, izah edildiği gibi manastırın işaret ettiği kimseye aittir. Rüyada manastır görmek, tabirce, kilise görmek gibidir. Bazen de manastır görmek, üzüntü ve kederin gitmesine ve şiddetten kurtulmasına isarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com