Rüya M

Rüyada mangal yakmak görmek

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 
Rüya M 5.0 out of 5 based on 1 reviews.

Rüyada mangal görmek, para kasası veya sandık ile tabir olunur.

  • Rüyada bir mangal satın aldığını gören kim­senin eline para ve mal geçer, mangalın kırıldığını gören kimse malından ve parasından zarar eder veya edeceğine işaretle tabir olunur.

    İşlerinizin düzeleceğine, para sıkışıklığını aşacağınıza yorumlanır. Mangal yakmak karlı bir iş için girişimlere başlamak demektir.

    Sıcaklık veriyorsa yuvayla ilgili mutluluktur.

    Rüyada mangal görmek, hangi çeşitten olursa olsun, evin sahibi ile tabir olunur. Bos mangal görmek iyi değildir. Rüyada mangal görmek, ocak gibi tabir olunur. Bazılarına göre, rüyada mangal, saklanan sandık veya bir yer ile tabir olunur. Bir mangal satın aldığını görenin eline mal geçer ve o mali saklar. Mangalın kırıldığını gören zarara uğrar. Mangalın bir yerden basta bir yere taşındığını görmek malinin bir yerden diğer yere götürüleceğine delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada mangal görmek, para kasası ile tabir edilir. Mangal satın aldığını gören kimsenin eline mal geçer. Mangalın kırıldığını gören kimse zarara uğrar.

Yorumlar   

 
0 #1 ZENGİN 28-11-2015 11:54
Çaylar benden artık! 8)
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com