Rüya M

Rüyada mantar yemek görmek

Kullanıcı Oyu:  / 3
En KötüEn İyi 
Rüya M 3.7 out of 5 based on 3 reviews.

Rüyada büyük bir mantar gören kimse, kadını tarafından bir mala, bir rızka kavuşur veya kavuşacağına işaretle tabir olunur.

 • Rüyada mantar yediğini gören kimse, helalinden mal kazanır veya kazanacağına işarettir.
 • Rüyada zehirsiz mantar görmek ve mantarı yediğini görmek, rüyayı gören kimsenin, ummadığı (beklemediği) yerden mala ve rızka kavuşur veya kavuşacağına işaretle tabir olunur.
 • Rüyada zehirli mantar görmek ise, zarar ve zi­yana işaretle yorumlanır.

  İleri gelen insanların sevgisini kazanmış vefalı bir kimseye, hanım tarafından rızka nail olmaya, Mantar yemek helal kazanca delalet eder,

  Rüyasında mantar gören kişi, yanlış bir takım girişimlerde bulunmuş demektir.

  Rüyada yenilen mantar bir süre mutluluk veren ancak güzellik getirmeyen bir iş, haram karışmış para demektir. Zehirli mantar toplamak görmek rüyayı görenin başı yanlış işler nedeniyle belaya girecek demektir.

  Aşın hırslı bir insan olduğunuzun işaretidir. Eğer mantar yediğinizi gördüyseniz, aşk hayatınızda utanç verici ilişkileriniz olacağı anlamına gelir.

  Hayırlı olmayan kısmet, haram karışmış paradır. Tıpa olarak mantar ise güçlü, koruyucu, yardım eden mevki sahibi birisine işaret eder.

  Rüyada çeşitli mantarlar görmek, beklenmeyen ve ümit edilmeyen yerden rızka delalet eder, Mantarın zehirsiz olan çeşidi mal, menfaat ve hayir; zehirli çeşidi ise zarardır. Mantar yemek ve almak kolay, fakat az bir kazançtır. Bazılarına göre; rüyada mantar görmek zahmet ve zorlukla elde edilen rızka ve bir rivayete göre kötü huya delalet eder. Rüyada mantar alan ve yiyen zahmetle rızkını kazanır. Yahut kötü huylu bir kimseden hakaret görür ve ondan eline biraz mal geçer. Mantarın yenilen cinsini görmek beklenmeyen yerden gelecek rızka delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada mantar görmek, ileri gelen kimselerin sevdiği vefalı bir kimsedir. Bazı tabirciler, mantar kendisinde hayir olmayan bir kadindir, dediler. Eger mantar büyük olursa kadınlar tarafından bir rızka isarettir. Rüyada mantar yediğini gören kimse helâlından mal kazanır. Rüyada zehirsiz mantar görmek, umulmadık yerden mal ve rızka isarettir. Zehirli mantar. Zarar ve ziyana isarettir.

  Rüyada yenilen mantar bir süre zevk veren fakat hayırlı olmayan kısmet, haram karışmış paradır. Zehirli mantar topladığını gören kişinin başı bir yolsuzluktan dolayı belaya girer.

  Rüyada yenilen mantar bir süre zevk veren fakat hayırlı olmayan kısmet, haram karışmış paradır. Zehirli mantar topladığını gören kişinin başı bir yolsuzluktan dolayı belaya girer.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com