Rüya M

Rüyada mantı pişirmek yemek görmek

Kullanıcı Oyu:  / 4
En KötüEn İyi 
Rüya M 4.0 out of 5 based on 4 reviews.

Rüyada görülen mantı ile ilgili rüyalar pek iyiye ve hayra yorulmaz. Rüyada mantı yedi­ğini görmek, en samimi dostlarından birinin ihanetine (düşmanlığına) uğrayacağına ve dolayısıyla çok üzüleceğine işaretle tabir olunur.

  • Rüyada mantı pişirdiğini ve yediğini gören kimse, ev halkından birinin hastalık haberini alır veya alacağına işarettir, şeklinde tabir olunur. Bekâr bir kimse görürse, nişanlanmak istediği kadından ayrıl­ma haberi alır, hasta kimse görse, hastalığı artar, borç­lu kimse görse, alacaklıları kapıya dayanır, mahkeme­si olsa, mahkemesini kaybeder, şeklinde tabir olunur. Demek oluyor ki, mantı ile ilgili görülen rüyalar hiçbir yorumcu tarafından hayra ve iyiye yorulmamıştır.

    Yakın birinin sebep olacağı küçük bir üzüntüye yahut kırgınlığa delalet eder.

    Rüyada mantı yediğini gören kimse en yakın dostlarından birinin ihanetine uğrayacak ve üzüntü içinde kalacak demektir.

    Rüyada mantı yediğini görmek sevdiği arkadaşlarından birinin ihanetine uğramak demektir.

    Rüyada manti pişirdiğini ve yediğini gören, evli ise çocuklarından birisinin hastalığını işiterek üzülür. Bekâr ise anlaştığı kadının kendisinden ayrılık haberini alır. Hasta ise hastalığı ağırlaşır. Borçlu ise alacaklılar tarafından mali haczedilir. Mahkemesi varsa mutlaka kaybeder.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com