Rüya M

Rüyada marka görmek

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 
Rüya M 5.0 out of 5 based on 1 reviews.

Rubada herhangi bir eşyanıza marka vurduğunuzu görmek veya kendi kartvizitinizde kul­lanmak üzere bir marka çizdirdiğinizi görmek, sizin gösterişe düşkün, gösteriş delisi biri olduğunuza bir belge niteliğinde işarettir, şeklinde yorumlanır.

  • Bazen de rüyada marka görmek, girişeceğiniz işte zarar edeceğinize işaret olarak tabir olunur.

    Rüyada eşyalar üzerindeki marka harf ve isimleri önemlidir. Ve rüya bu marka isimlerinin anlamlarına göre de yorumlanabilir.

    Rüyada herhangi bir eşyanıza bir marka vurdurduğunuzu veya is yerinizdeki mallarınıza firmanıza ait bir marka bastırdığınızı veya kartvizitinizde kullanmak üzere adinizin harflerini gösteren bir marka çizdirdiğinizi görmek, sizin biraz gösterişe düksün olduğunuza delalet eder.

    Herhangi bir eşyanın üzerinde marka görmek önemlidir. Oradaki harflere bakarak yorumlanır. Adının baş harfleri markadaki gibi olan biri hayatına girebilir. Rüyada bir eşya üzerinde marka görmek bir yeniliğe işaret eder.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com