Rüya N

Rüyada nafaka görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

NAFAKA: Rüyasında kanunen bakmakla yüküm­lü olduğu birine nafaka veriyor veya veriyormuş ol­duğunu görmek veya eşine nafaka verdiğini görmek, rüyayı gören kimsenin malî durumunun iyi olduğu­na veya iyi olacağına, aile efradına çok iyi baktığına


Veya bakacağına ve onları çok iyi koruyacağına, ön­ceden ailesi, çocukları için harcadıklarından daha fazlasını yeniden kazanacağına işarettir.

  • Rüyasında malını zorla harcattıklarını gören kimsenin bu rüyası, onun ecelinin (ölümünün) yak­laştığına işaret olarak tabir olunur.
  • Bu rüyayı tersiyle yorumlayanlar da vardır. Rüyasında nafaka aldığını veya nafaka verdiğini gören kimsenin bu rüyası, aile düzeninin iyi gitmediğine, hiç uyuşamayacağı bir evlilikle karşı karşıya kaldığı­na veya kalacağına, bu yüzden evliliğinin sürekli ve devamlı olmayacağına işaret olarak yorumlayanlar da bulunmaktadır. Bu ise üzüntüye işarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com