Rüya N

Rüyada nehir görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

NEHİR: Rüyada nehir görmenin değişik yorumla­rı vardır. Nehir görmek hayra işarettir. Rüyada görü­len nehir, şan ve şerefinin yükseleceğine, kadri yüce iyi bir kimseye ve helal mala işarettir.

  • Rüyasında nehrin bir sahilinden diğer sahiline (bir kıyısından diğer kıyısına) sıçrayıp atladığını gören kimsenin bu rüyası, rüya sahibinin üzüntü ve keder­den, sıkıntıdan kurtulacağına ve düşmanına galip (üs­tün) geleceğine ve hayra ereceğine işaretle tabir edilir.
  • Bazı yorumculara göre, rüyasında nehrin içine girdiğini gören kimse, yolculuğa çıkar veya çıkacağı­na işarettir veya devlet hizmetine girer veya gireceği­ne işaretle tabir olunur, demişlerdir.
  • Bir kimse, rüyasında evinden bir nehir çıktığını ve hiç bir yere zarar ziyan vermeyerek aktığını görse, hükümet tarafından vatandaş larına yararlı bir uygu­lamanın çıkacağına işaretle tabir olunur.
  • Rüyasında nehre girdiğini görmek, büyük ve kıymetli insanlar arasına gireceğinize veya büyük bir zat ile tanışacağınıza ve rızkınızın artacağına işarettir.
  • Rüyasında nehirden (nehir içinden) çıktığını gö­ren kimse, başarılı olur veya olacağına ve düşmanına galip (üstün) geleceğine işaretle tabir olunur.
  • Rüyasında temiz suyu bulunan bir nehrin evi­ne aktığını gören kimse, bol mala ve zenginliğe kavu­şur veya zengin olan kimsenin hasta olacağına işa­retle tabir olunur.
  • Rüyasında ekinler arasından nehir aktığını görmek, rüyayı gören kimsenin çok neşe ve zevkli bir hal ile sevineceğine işarettir.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com