Rüya N

Rüyada nergis çiçeği görmek

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 
Rüya N 3.0 out of 5 based on 1 reviews.

NERGİS (ÇİÇEĞİ): Rüyada nergis çiçeği görmek, ka­dına temsilen (işaret olarak) tabir olunur. Bunun için­dir ki, rüyasında başında bir kaç tane nergis çiçeği taktığını veya bulunduğunu görmek, iyiye ve hayra yorulmaz. Çünkü bu rüya, rüyayı gören kimsenin, yapmış olduğu evliliğin devam etmeyecek bir evlilik olduğuna işaretle tabir olunur. Demek oluyor ki, ba­şında bir kaç tane nergis çiçeği bulunduğunu gör­mek, iyi bir rüya değildir. Bu rüyanın işareti hayra ve iyiye yorulmaz.

  • Rüyasında bahçede nergis çiçeği görmek, uzun ömürlü yaşayacak bir çocuğa sahip olacağınıza, ner­gisin koparılmış veya kesilmiş olduğunu görmek ise, çocuğun ölümüne işaretle tabir olunur.
  • Bir kadın rüyasında başında veya üzerinde nergis çiçeklerinden yapılmış bir taç olduğunu veya bulunduğunu görse, bu kadın kısa sürecek bir evlilik yapar, yani evliliği devam etmez, kocasından boşa­nacağına işarettir. Rüyayı gören kadın eğer evli ise, kocasının kendisini boşayacağına veya kocasının öleceğine işaretle tabir olunur. Demek oluyor ki bir kaç tane nergisin ve bir taç halinde nergis çiçekleri­nin başında veya üzerinde gören kimse, evliliğinden ayrılığa işaret olarak yorumlanmaktadır.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com