Rüya N

Rüyada nüzul görmek

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 
Rüya N 5.0 out of 5 based on 1 reviews.

NÜZUL: Rüyasında kendisine nüzul (inme) indiği­ni (felç geldiğini) görmek, pek iyiye yorumlanmaz. Bu görülen rüya, başınıza veya ailenize bela ve musibet geleceğine işaretle yorumlanır.

  • Bir kimse, rüyasında kendisinin herhangi bir yerine nüzul geldiğini (inme indiğine veya felç olduğu­nu) görse, bu gördüğü rüyası, Allah’ın gazabına ve azabına işaret, Allahın bela ve musibet gönderdiğine veya göndereceğine, ölüm ve hastalık gibi musibetle­rin geleceğine, keder, üzüntü ve evladının ölümü gibi bela ve musibetler geleceğine işaretle tabir olunur.
  • Yine bir kimse rüyasında kendisine nüzul in­diğine görse, bütün ev halkı ile ailesi, çoluk çocuğu ile birlikte bir bela ve musibete uğrayacağına işaret olarak tabir olunur. Bazı kere de yani bazı yoruma göre de, nüzul inmiş görmek, günahlarının affı için, günahlarının affına sebep olacak hayırlı ve sevaplı işler yapacağına işaretle tabir olunur, diye yorumla­mışlardır.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com