Rüya S ve Ş

Rüyada sakal görmek

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 
Rüya S ve Ş 3.0 out of 5 based on 1 reviews.

SAKAL: Rüyada sakal görmek, genellikle iyiye yo­rumlanır. Erkeğin sakal görmesi, mal-mülk ve say­gınlık elde edeceğine işaretle yorumlanır.

  • Rüyasında sakal gören bir adamın rüyası, erkek için zenginlik ve şereftir. Yani, rüyada görülen sakal erkek için hem zenginlik, hem de şerefe işarettir.
    • Rüyasında sakalının uzamış ve kamına kadar indiğini görmek, mal ve şöhret kazanılacağına, mal- mülk, zenginlik ve şan şöhret, saygınlık hepsi birlikte geleceğine ve olacağına işaretle tabir olunur.
    • Rüyasında sakalının gereğinden fazla uzadığını görmek, rüyayı gören kimsenin borcunun olduğuna, üzüntü ve kederinin olduğuna, işaretle tabir edilir.
    • Rüyasında sakalının çok uzamış, hatta yere düşmüş olduğunu görmek, sakal sahibinin ölmesine, öleceğine işaretle tabir olunur. Bazı tabircilere göre ise, rüyada sakalının uzadığını ve sakalının çok sık ve gür olduğunu gören kimsenin ömrü uzar ve malı ço­ğalır, şeklinde tabir edilir, demişlerdir.
    • Rüyasında henüz buluğ çağma girmemiş olan bir çocuk kendisinin sakallı olduğunu görse, bu ço­cuk buluğ çağına ulaşmadan ölür veya öleceğine işa­retle tabir olunur. (Bu yorumlar Nablüsi'nin yorumlarına göredir.)


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com