Rüya T

Rüyada tırnak görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

 

TIRNAK: Rüyada tırnak görmek, kuvvetli bir si­lah, düşmanı yenmeye, yardım ve menfaat, ziynet gibi özelliklere işarettir.

 

  • Rüyada tırnak gören kimse, düşmanına galip (üstün) gelir, düşmanını yener, düşmanına karşı zafer kazanır, şeklinde tabir olunur.
  • Rüyasında tırnağının uzadığını, tırnaklarının uzamış olduğunu gören kimsenin bu rüyası, bol fi­zik, rızkının bol olacağına, zenginliğe işaret olarak yorumlanır. Bazen tırnağını uzamış görmek, Pey­gamberimizin sünnetini terk etmeye (uymamaya) işa­ret olarak yorumlanır.
  • Rüyada görülen tırnak kişinin kuvvet ve kud­retini, güçlülüğünü ortaya koyan bir işarettir. Bunun için bir kimse tırnaklarının kırılacak kadar uzamış olduğunu görmesi, kuvvet ve kudretinin ve malının, parasının artmasına ve düşmanına karşı kullanacağı silahı ve kendisini düşmanından koruyacak bir silah aletine işaret olarak tabir olunur.
  • Rüyasında tırnağının olmadığını gören kimse­nin kuvveti elinden gider, güçsüz, kuvvetsiz kalır ve­ya kalacağına işaretle tabir olunur.
  • Rüyasında tırnaklarını normal bir şekilde kes­tiğini gören kimsenin bu rüyası, onun Peygamberi­mizin sünnetine uyduğuna, sünnete uygun bir hayat yaşadığına işaret eder, şeklinde tabir olunur.
  • Rüyada görülen tırnak rüyaları tırnağın duru­muna göre yorumlanır. San, yeşil ve mavi renklerde­ki görülen tırnak, ölüme işarettir. Temiz ve düzgün tırnaklar, iyi temiz helal mal, idare etmesini bilmek becermek, iyi ve güzel idareye işarettir. Tırnakta ek­siklik ve noksanlık görmek, mal ve paradan zarar et­mek, kuvvetten düşmek, kuvvetin azalması veya yok olması ve zayıf düşmek şeklinde tabir olunur.
  • Rüyanızda tırnaklarınızı bakımlı, normal bir şekilde görmek, her konuda moralinizin düzgün ve yerinde olduğuna işaret olarak tabir olunur.

 

TIRNAK: Rüyada tırnak görmek; ba­şarı ve zafer elde etmeye delâlet eder.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com