Rüya T

Rüyada tavuk görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

TAVUK: Rüyada tavuk görmek; neşeli ve asil bir kadına delâlet eder.

Yediğini görmek; düşmana galip olup, zafer elde etmeye delâlet eder.

 

TAVUK: Rüyada tavuk görmek, güzel bir kadınla yorumlanır. Bekârların görmesi, evleneceğine evlile­rin ise, kadın hizmetçilere sahip olacağına işarettir.

 

  • Rüyasında tavuk eti yediğini gören, bol rızıkla rızıklanır, tavuk eti ve tüyü görmek, mal sahibi ol­mak, nimete ermek ve para eline geçmek ile tabir olunur.
  • Rüyasında bir tavuğunu kestiğini gören kimse, bekâr bir kadınla (bakire kızla) evleneceğine işarettir, şeklinde yorumlanır.
  • Rüyasında tavuklarını kuluçkaya yatırdığını görmek, çocukları olacağına işaretle tabir olunur. Rüyasında tavuklarının yumurtladığını gören kimsenin çocuğu dünyaya gelir, çocuğu doğar, şeklinde tabir olunur. Tavuk görmek, kadına (eşe, zevceye), civcivler, piliçler de çocuklara temsil (işaret) eder, şeklinde yo­rumlanır.
  • Rüyasında birçok tavuğu olduğunu gören kim­se, bir topluluğa başkan veya bir yere amir olur, şek­linde tabir olunur.
  • Rüyasında bir tavuk tuttuğunu görmek, mal- mülk veya bir ev satın almaya işaretle tabir olunur. Rüyasında bir siyah tavuğu olduğunu görmek, iyi huylu bir hanıma sahip olduğuna, hanımının iyiliği­ne işaretle tabir olunur. Evindeki tavuğun yumurtla­dığını görmek, iyi huylu mükemmel bir hanımdan mala kavuşmak, ondan menfaat elde etmeye işaret­tir, şeklinde tabir olunur.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com