Rüya T

Rüyada taht görmek

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 
Rüya T 5.0 out of 5 based on 1 reviews.

TAHT: Rüyada çok güzel bir tahtın sa­hibi olduğunu görmek; hayırlı bir kadınla evlenmeye delâlet eder.

 

TAHT: Rüyada taht görmek, değişik şekillerde ta­bir olunur. Rüyada görülen tahtın üzerinde minderi ve örtüleri yoksa (çıplak bir taht ise) yolculuğa işaret­le tabir olunur.

 

  • Rüyasında mükemmel bir taht üzerinde oldu­ğunu (oturduğunu) görmek, bu rüya, rüyayı gören kim­senin devlet ve yüksekliğe ermesine izzet ve şerefe kavuşmasına işarettir, şeklinde tabir olunur.
  • Hasta bir kimsenin, rüyasında tahtının kırıldı­ğını görmesi, bu onun hastalıktan kurtulacağına, şifa ve afiyet bulacağına işaretle tabir olunur.
  • Bekâr bir erkek rüyasında minderli örtülü bir taht üzerinde oturduğunu görse, bu gördüğü rüya onun yakında evleneceğine işaretle tabir olunur.
  • Kocasız, bekâr bir kadın rüyasında bir tahtı yüklenerek evine getirdiğini görürse, bu rüya o kadı­nın pek yakında evleneceğine işaretle tabir olunur.
  • Rüyasında örtüsü minderi olmayan bir taht üzerinde bulunduğunu gören kimsenin bu rüyası, ölümüne veya uzak bir yere yolculuk yapacağına işa­retle tabir olunur.
  • Bir kimse, eşiyle birlikte bir taht üzerinde otur­muş olduklarını rüyasında görmüş olsa, o kimse eşiyle birlikte zevk-u safa içerisinde mutlu ve bahti­yar bir yaşam süreceklerine işaretle tabir olunur.

 


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com