Rüya T

Rüyada tarla çiftlik görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

TARLA-ÇİFTLİK: Rüyada görülen tarla veya çiftlik bol hayır ve bereket ve aynı zamanda uyumlu bir ya­şam anlamına işarettir.

  • Rüyasında ekili bir tarla gören kimsenin bu rüyası hayırlı bol bir rızka, zenginliğe ve muradına ka­vuşmaya işaret ile veya gönlüne ve haline uygun bir hanıma sahip olduğuna ve sabırlı, hoş görülü iyi huylu bir kocaya sahip olmaya veyahut da çoluk ço­cuğunun çok zorluk ve zahmet çekmiş olduklarına işaret olarak tabir olunur.
  • Rüyada mükemmel ve gönül açıcı bir güzellik­te bulunan bir tarla veya çiftlik görmek, mahsulde bolluk, bereket, rızıkta çokluk, genişlik gibi güzellik­lere işaret olarak tabir olunur.
  • Rüyada biçilmiş bir arazi, tarla görmek, iyi de­ğildir. Bu rüya, savaş isteyen, öldürme fikrinde ve kavga yanlısı olan kötü kimseler arasında bulunaca­ğınıza işaretle tabir olunur. Rüyada tarla ve çiftliği iyi ve güzel bir şekilde, mükemmel bir durumda gör­mek, iyiye ve hayra işarettir. Kötü, çirkin ve harap bir durumda görmek ise, kötüye ve zarara işarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com