Rüya T

Rüyada tohum görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

TOHUM: Rüyada tohum görmek, genellikle evla­da (çocuklara), rızka (hayatta yaşamak için maişet geçi­mine) ve şifa bulmaya, sağlık ve sıhhatte olmaya işa­retle tabir olunur.

  • Rüyasında tarlasına tohum ektiğini gören kim­se, bekâr ise, evlenir veya evleneceğine işarettir; evli bir kimse bu rüyayı görürse, bir çocuğu olur veya ola­cağına işarettir veya çok mal ve para sahibi olur veya olacağına işaretle tabir olunur.
  • Hububat tohumlarının kendisine ve durumu­na göre yorumlar vardır. Rüyasında tohumu havanda dövdüğünü gören kimse, evlenir veya evleneceğine işarettir. Rüyasında yanmış bir tohum görmek, işle­rinde durgunluk ve işlerin bozukluğuna veya kıtlığa işaretle tabir olunur.
  • Rüyasında tohum saçtığını görmek, ticaretten kar etmeye işarettir. Bazen de bozgunculuğa sebep olacağına işarettir. Rüyasında karışık tohum görmek, bir sürü karışık sözlerle karşılaşmaya işarettir.
  • Rüyasında kurtlanmış tohum görmek, hileli mal, bozgunculuk yapmak, fena bir yoldan ticaret yapmak, haram para kazanmaya işarettir.
  • Rüyada keten tohumu görmek, bazen mal ka­zanmaya, bazen de kedere ve sıkıntıya işarettir, şek­linde tabir olunur.
  • Rüyada haşhaş tohumu görmekte keder ve mal ile yorumlanır. Yani bazen kedere düşüleceğine bazen de mal ve para kazanılacağına ve mal para ge­leceğine işaretle tabir olunur.
  • Rüyada pamuk tohumu görmek, zorluk çeke­rek ve zahmet çekerek kazanılan veya kazanılacak mala işarettir.
  • Rüyada çiçek tohumu görmek, önce kedere ve düşmanlığa işaret, sonra da sevince işarettir, şeklin­de tabir olunur.
  • Bazı yorumculara göre de çiçek tohumu veya soğanlarını rüyada diktiğini veya aldığını görmek, gençler için dilek ve muratlarına ermekle, yaşlı er­kekler için, beklemedikleri bir yerden iyilik görecek­lerine, yaşlı kadınlar için (rüyayı yaşlı kadın görürse) haklarında ve arkalarında birçok dedikodu yapılaca­ğına işaretle tabir olunur, şeklinde yorumlanır.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com