Rüya U ve Ü

Rüyada ucuz , ucuzluk , alıp , satmak , görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Rüyada ucuz ve ucuzluk pek iyiye yorulmaz.Rüyasında ucuz bir şey alıp sattığını gören kimsenin bu rüyası kendisinin yaptığı işlerin doğru olmadığına ve sonunda pişmanlık duyacağına işaret olarak yorumlanır.Bazı yorumculara göre sıkıntı ve darda olan bir kimse rüyasında ucuzluk görse bu rüyası onun sıkıntı ve darlıktan kurtulacağına ve borcunu ödeyeceğine işaret olarak yorumlanır.

 Ucuz bir şey aldığını yahut sattığını görmek, sonradan pişman olunacak bir iş yapmaya; Pahalı bir şeyi satıp ucuz bir şey almak, değersiz olanı tercih etmeye, dünyalığı yeğlemeye ve sonu hüsranla bitecek yönelişlere; bunun aksi ise, ahiret yurdunu dünyayya tercih etmeye delalet eder.

Rüyasında kişi bir yerlerde ucuzluk olduğunu görürse para ile ilgili sorunları çözülecek demektir.

Rüyada ucuz bir sey aldigini veya sattığını görmek, yaptigi islerin dogru olmadigina ve pismanlik duyacagina delildir. Bir baska rivayete görede: Rüyada ucuzluk, sikinti ve darlik halinde bulunan kimse için, üzüntü ve kederden kurtulmaca ve borcunu ödemeye isarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com