Rüya U ve Ü

Rüyada uçak , binmek , almak satmak görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

UÇAK: Rüyada uçak görmek, yükselmeye, terfi etmeye, mevkii ve makamının yükseleceğine işarettir şeklinde tabir olunur.

  • Rüyasında bir uçağın düştüğünü veya parça­landığını gören kimse, bir bela veya bir musibete dü­şer, şeklinde tabir olunur.
  • Rüyasında bir uçak yaptığını veya bir uçak sa­tın aldığını görmek, işlerinizde başarılı olacağınıza işaretle tabir olunur. Uçak sattığını gören ise, işlerin­de başarılı olamayacağına işarettir.
  • Rüyada uçağa bindiğini görmek, kendisini teh­likeye attığına, uçaktan indiğini görmek, tehlikeden kurtulacağına veya kurtulduğuna, işarettir şeklinde tabir olunur.

 

Rüyada uçak görmek yükselmeye ,terfi etmeye mevki ve makamının yükseleceğine işarettir.

Uçak görmek yolculuğa, ehli için makam ve rütbenin yükselmesine, diğerleri için madden ilerlemeye ya da mektup almaya delalet eder.

Havalanan uçakta olduğunu görmek, isteyerek hayatında değişiklik yapacak demektir. Rüyada uçak, yenilik, değişiklik, toplum kurallarının dışına çıkmak şeklinde yorumlanır.

Sıra dışı deneyimler yaşayacaksınız. Şans size gülmeye başlayacak. Sürprizlere şaşırıp mutlu olacaksınız.

Kişinin isteyerek hayatını değiştireceğini ve toplum kurallarının dışına çıkacağına işaret eder.

Bir uçak yaptigini veya satin aldigini gören, islerin de basariyi hazirlamis olur. Bir uçak sattigini gören, bu basariyi kaybeder. Bir uçak yaptigini gören, kendi çalismasi ve gayreti ile kimsenin yardimi olmadan büyük bir mevkie çikar ve halk arasinda ün yapar. Bazi yorumculara göre uçaga binmek, kendini tehlikeye koymak, uçaktan inmek ise tehlikeden kurtulmakla tabir olunur Uçakla havada türlü oyunlar yaptigini gören, tehlikelere karsi cesur olur. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen uçak, makam ve rütbeye isarettir.Uçagin düstügünü veya parçalandigini gören kimse, bir musibet ve belaya maruz kalir. Refah ve bölük içinde bulunan bir kimsenin rüyada ucuzluk görmesi sikintiya isarettir.

Rüyada uçak, yenilik, değişiklik, toplum kurallarının dışına çıkmak vb yorumlanır. Rüyasında bir uçağa bindiğini gören kimsenin hayatında önemlice değişiklik olacaktır. Havalanana uçakta olduğunu gören, isteyerek yaşantısını değiştirecektir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com