Rüya U ve Ü

Rüyada umre yapmak , yaptığını görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

UMRE YAPMAK: Rüyasında umre yaptığını (Mekke ye gidip Kâbe’yi ziyaret ettiğini) görmek, ömrünün kısaldığına işaretle yorumlanır. Bazen de umre yap­mak, zenginliğe, mal çokluğuna ve ömrünün uzama­sına işaretle tabir olunur.

  • Rüyasında Umre yaptığını gören kimsenin, ömrünün uzun ve amelleri Allah katında makbul olur, şeklinde tabir edilmiştir.

Rüyasında umre yaptığını gören kimsenin ömrünün uzun olacağına ve amelleri Allah katında makbul olacağı şeklinde tabir olunur.

Rüyada umre yapmak ömrünün sonuna geldigine delalet eder. Bazisi da. umre yapan kimse için malinin çok, ömrünün uzun olmasina delalet eder, diyor. Rüyada hacca gittigini veya umre yaptigini gören kimse, Cenab-i Hakk katinda makbul ve ömrü uzun olur. Bir baska rivayete görede: Rüyada umre yapmak ömrün nihayetine ve hastanin ömrünün sonuna kavusmasina isarettir.Bazen de umre yapmak, umre yapan kimse için mal ve ömrünün uzun olmasina isarettir. Bir kimse rüyada umre yaptigini görse, o kimsenin ömrü uzun ve ameli makbul olur.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com