Rüya Y

Rüyada yazı yazmak görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

YAZI YAZMAK: Rüyada yazı yaz­mak; hile yapmaya delâlet eder.

  • Rüyanızda yazı yazmak, yazı yaz­dığını görmek, iyi bir haber alacağınıza işaretle veya başka birisini yazı yazarken görmek, sevdiğiniz kim­seden bir mektup alacağınıza işaretle tabir olunur.
  • Rüyanızda arkadaşlarınızdan birine mektup yazmak (mektup yazdığınızı görmek) veya onlardan mektup almak (aidinizi görmek)hayırlı bir haber ve sevindirici bir havadis ve müjdeye işarettir.
  • Rüyanızda bir kitap yazmak (yazdığınızı görmek) kıymetli vakitlerinizi ve paralarınızı kaybedeceğinize işaretle tabir olunur.
  • Bazı yorumculara göre, rüyada yazı yazmak, hileye (dalavereye) işaret, yazı yazan birini görmek ise, hilekâr (hile yapan, dalavere çevirin) bir kimseye işaret ile tabir olunur. Rüyasında kendi yazdığı yazıyı kötü diye beğenmediğini gören kimse, günahların­dan tövbe edeceğine ve halkı (insanları) aldatmaktan (hile yapmaktan) vazgeçeceğine işaretle tabir olunur.
  • Rüyasında bir beyaz sayfa üzerine yazı yazdığı­nı gören kimse, bir mirasa kavuşur veya kavuşacağına işarettir, şeklinde tabir olunur.
  • İbn-i Sîrîn’in yorumuna göre, rüyasında bir kitap yazdığını gören kimse, haram bir mala sahip ola­cağına işaretle tabir edilmiştir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com