Rüya Y

Rüyada yabancı ihtiyar birini görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

YABANCI İHTİYAR: Rüyasında yabancı bir ihtiyar adam görmek, bu görülen ihtiyar bilinmeyen adam, güçlü, kuvvetli biri ise, rüyayı görenin de güç ve kuv­vetine işaretle tabir olunur.

  • Rüyasında tanımadığı ihtiyar (yaşlı) bir adamın yukardan aşağıya doğru kendisine (rüyayı gören kim­seye) baktığını gören kimsenin rüyayı görenin hayırlı işler yapmaya gücünün yeteceğine işarettir.
  • Rüyasında tanımadığı bu ihtiyar (yaşlı) adama uyup da arkasından gittiğini gören kimse, hayra ve iyiye uyacağına ve bol rızka kavuşup zengin olacağı­na işaretle tabir olunur.

    Rüyada görülen ve tanınmaya yaşlı adam. Eğer kuvvetli olursa, rüya sahibinin kuvvetine isarettir. Tanımadığı yaşlı bir adamın yukarıdan aşağıya doğru kendisine baktığını görse, rüya sahibinin hayırlı bir is yapmaya kadir olduğuna işarettir. Tanımadığı yaşlı bir adama uyup arkasından gittiğini gören kimse, hayra uyar ve bolluğa erişir. Rüyada gördüğü ihtiyar, köylü olursa, o ihtiyar o kimsenin çok samimi bir dostudur. Bir kimse rüyada tanımadığı ihtiyar bir adamı görse ve gördüğünde de o ihtiyari sevmese ve ondan hoşlanmasa, o kimsenin kendisine öğüt ve nasihat eden bir dostu zuhur eder. Eğer ihtiyari gördüğünde ondan hoşlansa ve onu sevse, o kimsenin dostu ona öğüt verir, o da öğüdünü kabul eder, din ve dünyaca dostuna muvafakat eder. Bir kadının rüyada tanımadığı yaşlı bir adam görmesi, o kadının dünyalığına işarettir. Genç bir kimse rüyada ihtiyar bir adama dönüştüğünü görse, o genç ilim ve edep öğrenir. Bir kimse tanımadığı yaşlı bir adama arkadaş olsa veya o yaşlı adama bir şeyler söylese yahut ona emretse izzet, şöhret ve yükselmeye işarettir, Yaslı bir kimse kendisinin genç olduğunu görse, onun kuvvetine ve rızkının genişlemesine işarettir. Yaşlı bir adamın rüyada, anasının kendisini doğurduğunu görmesi, ölümüne işarettir. İhtiyar bir adam kendisinin çocuk olduğunu görse, yapacağı bir iste cahillik eder. Rüyada yaşlı ve Salih bir kimseyi görmek, izzet, şeref rızık, bereket ve uzun ömür, çok ihtiyar bir adam görmek ise, üzüntü ve kederdir. Bazen de ihtiyar görmek acizlik, korkaklık, tembellik, zayıflık ve usanca işarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com