Rüya Y

Rüyada yaban keçisi görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

YABAN KEÇİSİ: Rüyada görülen yaban keçisi, se­miz ve güzel, dolgun, mükemmel bir şekilde görü­nürse, zengin ve servet sahibi kadına temsil edildiği gibi, zayıf ve görünümü güzel olmayan yaban keçisi de fakir bir kadına temsil olarak tabir olunur.

  • Rüyada görülen yaban keçisinin her biri bol­luk. Bereket, hayır ve ferah, rahat ve huzurlu bir ya­şama işaretle tabir olunur.
  • Rüyasında bir yaban keçisi (dağ keçisi)buldu­ğunu gören kimse, geçimi için bir çalışma zemini bu­lacağına, bolluk ve berekete kavuşacağına ve hayırla­ra ereceğine işaretle tabir olunur.

    Rüyada yaban keçisine eriştiğini görmek, ahlaksız bir kadınla, gayri meşru bir ilişkiye; keçinin sağlıklı ve iri olması çok zengin ve servet sahibi bir kadına; keçi hasta ve zayıf ise fakir kadınlara işarettir.

    Rüyada yaban keçisi görmek, kötü bir kadınla, yasak ilişkiye girecek ve mutsuz olacak demektir. Rüyada görülen keçinin sağlıklı ve irice olması çok para kazanacağına ve servet sahibi olacağına yorumlan. Keçi hasta ve zayıf ise fakir olacağına yorumlanır.

    Rüyada bir yaban keçisini görmeniz hayra yorumlanmaz. Dağ keçisi ahlaksiz bir kadınla tabir edildiği için, böyle biri ile karsılaşmak, onun fitnesine kapılacağınıza ve halk nazarında kötü ve ahlaksiz biri olarak tanınacağınıza delalet eder. Dağ keçisinin dişisi bir rivayete göre bolluk ve bereket ile de tabir olunur. Bir kadın bir dişi keçiyi rüyasinda görse veya evine böyle bir yaban keçisinin girdiğini görse, o kadın kısmet bakımından bolluk ve berekete erişir. Bir baska rivayete görede: Yabanî keçinin, semizleri zengin ve servet sahibi kadinlara, zayıfları da fakir kadinlara isarettir. Yaban keçinin her birisi, bolluk, hayir, rahatlık ve huzura isarettir. Rüyada bir yaban keçisi bulduğunu gören kimse, geçimi için çalışmaya, bolluğa ve hayra erer.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com