Rüya Y

Rüyada yaban ördeği görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

YABAN ÖRDEĞİ: Rüyada görülen yaban ördeği, beceriksiz, bilgisiz ve müsrif (israfçı) bir kadını temsil eder, şeklinde tabir olunur.

  • Bazı yorumcular, rüyada görülen yaban ördeği su hayvanı, su kuşu olduğundan dolayı yaban ördeği görmek, bolluk ve bereketle tabir olunur şeklinde yo­rumlamışlardır.

    Güzel konuşmaya, dürüstlüğe, yumuşak ve hoş geçimliliğe, Bazen yabanördeği güzel ama kendini beğenmiş zor meçimdi bir kadına da delalet eder.

    Rüyada yaban ördeği görmek veya satın almak, çok mutlu olacağınız bir davete katılacağınıza yorumlanır. Yaban ördeğinin pişirmek kimsenin çok para kazanacağına ve servet sahibi olunacağına yorumlanır.

    Rüyada yaban ördeği görmek, bilgisi az, müsrif bir kadın ile veya su kuşu olduğu için feyiz ve bereketle tabir olunur. Yaban ördeğinin tüyü mal ve ganimete delalet eder. Rüyasinda bir yaban ördeği tutup evine götürdüğünü gören, yukarıda yazdığımız vasıfta bir kadınla evlenir. Elinde tuttuğu yaban ördeğinin kaçtığını veya kendisinin birine verdiğini görmek esini boşayacağına ve aralarında ayrılığa delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada yaban ördeği görmek, liyakatsiz ve müsrif bir kadına isarettir. Bazı tabirciler de, berekete işarettir demişlerdir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com