Rüya Y

Rüyada yağcı görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

YAĞCI: Rüyada yağ satan birini (yağa) görmek, fazi­letli ve anlayışlı, iyi bir adama temsilen yorumlanır.

  • Rüyasında kendisini yağcı olmuş (yağ satan) biri olarak görmek, bu rüyayı gören kimse bekâr ise, zengin ve güzel olan biriyle evlenir veya evleneceğine işarettir, şeklinde tabir olunur.
  • Rüyada yağcı olarak görülen kimse, himayesinde çalışan kimselere çok iyi bakan, onları doyu­ran, mutlu ve sevinçli, zengin ve mal-mülk sahibi bir kimseye temsil eder, şeklinde tabir edilir.

    Rüyada yağ satıcısını görmek, büyük âlime ve faziletli ilim adamına, ilim ve malda halk ile ortak olan kimseye delalet eder. Rüyada yağcı sıfatına girdiğini gören kimse, bekârsa, zengin ve güzel birisiyle evlenir. Yağ satıcısı, kendisinin himayesinde bulunan adamlarını doyuran sürurlu, zengin ve mal sahibi bir kimsedir. Yağ satan kimse, erkeklerin mallarını biriktiren kimseye delalet eder. Zira yağ maldır. Rüyada yağ sattığını gören kimse, bir faydaya nail olur ve zengin bir kimsenin himayesinde geçinir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com