Rüya Y

Rüyada Yakub (A.S.) görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

 Rüyada Ya’küb peygamberi görmek, birçok erkek evlada kavuşacağınızla yorumlanır.

Rızka, nimete, eş ve çocuklara, Onu görmek, bir çocuğundan dolayı bir süre üzüntü çekmeye, rüya tabircisine, çok mala, yolculuğa, yitiğin bulunmasına, piyasanın pahalılaşmasına delalet eder.

 

Rüyada Yakup (A.S.)'i gören kimse, rızık, kuvvet, zahiri nimet, zevce, yardımcı ve evlat ile rızıkladır. Çocuklarından birisi tarafından kendisine üzüntü ve keder gelir, Bilahare o üzüntü ve keder ondan giderek sevince erer. Rüyada Yakup (A.S.)'i gören kimse, ibadet ederek Allah (C.C.)'a yaklaşır. Fakirlere tasadduk eder. Ona sikinti ve keder erişir. Arkadaş ve dostları onun için mahzun olurlar. Bazen de o kimsenin gözleri kör olur, sonra Allah (C.C.) onun gözlerine şifa bahseder. Rüya sahibinin kaybolmuş oğlu varsa salimen onun yanma döner. Kaybı varsa Allah (C.C.) onları onun yanında bir araya getirir. Bazen de Yakup (A.S.)'i gören kimse, hastalık ve çocuğundan dolayı bir belaya düşer. Ancak onun akıbeti inşallah iyi olur. Rüyada Yakup (A.S.)'i görmek üzüntüye çoluk çocuğunu ve çok sevdiği kimselerini kaybetmesine işarettir. Yakubi (A.S.)'i görmek bazen de, kendisine mal ve çocuğu hususunda hile yapacak bir kimseye işarettir. Yakubi (A.S.)'i görmek rüya tabircisine, çok mala, yolculuğa, piyasanın pahalı olmasına, kaybolmuş bir şeyin bulunmasına, mevcut olan bir şeyin kaybolmasına, ailesi hakkında güzel bir akıbete, mal ve çocuğa işarettir.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com