Rüya Y

Rüyada yaldız görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

YALDIZ: Rüyada yaldız görmek, riyakârlık (göste­riş)yapacağınıza işaretle tabir olunur. Rüyayı görenin hareketlerine dikkat etmesi gerektiğine işarettir.

Altın, gümüş vb. gibi şeylerden mamul yaldız görmek iş ve hareketinde albeniye yahut söz ve davranışta riyaya sapmaya; Yaldızcı görmek söz ve işinde doğruluktan ayrılmayan, güzel söz söyleyen, süsleme sanatına vakıf kimseye, İyi ve yararlı şeyleri yaldızlamak hayra, kötü ve zararlı şeyleri yaldızlamak şerre delalet eder.

 

Rüyada yaldız görmek, rüyayı görenin ilginç biri olduğuna ve davranışlarını makul bir düzeye indirmesi gerektiğini gösterir.

 

Rüyasında yaldız gören kimsenin hareketlerine dikkat etmediği takdirde çevrenizdekilere zarar veriyorsunuz demektir.

 

Rüyada yaldızlı bir eşya görmek, isleriniz hakkında size hep abartılarak bilgi verildiğini ve bir şeyi olduğundan daha fazla şişirerek söylediklerini yahut ev halkından birinin eve ait bir meseleyi size olduğu gibi değil de baska bir şekilde söylediğini gösterir.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com