Rüya Z

Rüyada zindan görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

 

ZİNDAN: Rüyasında bir kimse zindana girdiğini veya girmiş olduğunu görmesi, üzüntü, keder ve sı­kıntıya işaret ile veya zarar ve ziyana uğrayacağına işaret, şeklinde tabir olunur.

 

  • Zindancı, görmek, rüyasında zindancılık yapan birini cezaevi gardiyanı görmek, mezar kazan mezar­cıya işaretle tabir edilir. Zindancı mezar kazıcıya temsildir, şeklinde tabir olunur.

 

ZİNDAN: Meçhul bir zindana girdiği­ni ve çıkamadığını gören kimse vefat eder.

Çok güvendiğiniz bir işte hayal kırıklığına uğrayacaksınız demektir.

Sıkıntıdır.

Rüyada zindan görmek, ömür kısalığına, salgın hastalığa, büyük bir felakete delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada zindana girmek veya görmek, üzüntü, keder, zarar ve ziyana isarettir.

 

Zindan rüyaları genellikle hapishane rüyaları gibi yorumlanır. Zindana atıldığını gören durup dururken büyük sıkıntı alır. Karanlık bir zindan büyük dert ve beladır. Zindan rüyaları genellikle hapishane rüyaları gibi yorumlanır. Zindana atıldığını gören durup dururken büyük sıkıntı alır. Karanlık bir zindan büyük dert ve beladır.

 

Rüyada zindanda mahkûm olduğunu görmek; bir konu hakkında yanılgıya düşerek üzüleceğinize, el ve ayaklarınızın zincirle bağlı olduğunu görmek; kedere düşmeye, bu zincirleri çözdüğünüzü görmek; sıkıntılardan kurtulmaya işaret

 

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com