Rüya Z

Rüyada zırh görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

 

ZIRH: Rüyada zırh görmek, düşmanlarınızdan korunacağınıza işaretle yorumlanır. Rüyasında zırh dokuduğunu gören kimse, kendisine kuvvetli bir ev yapacağına işaretle yorumlanır.

  • Rüyasında zırh giydiğini görmek, çok zengin ve mutlu bir hayat yaşayacağınıza işarettir.
  • Rüyanızda zırh giymiş adamlar görmek, dost ve arkadaşlarınız sebebiyle bütün zor ve müşkül olan işlerinizi kolayca halledeceğinize işarettir.
  • Rüyasında zırhlı gibi harp gemileri görmek, çok kuvvetli ve itibarlı bir makama yükseleceğinize işaretle tabir olunur.

 

ZIRH: Rüyada zırh görmek; düşman­lara karşı kendisini koruyup muhafaza et­meye delâlet eder.

Düşmandan korunmaya, Zırh örmek sağlam bir yapı yapmaya, Zırh giymek kaleye, bir yere amir olmaya; Zırh ticaret ve sanatta başarılı olmaya; Zırh yapan kimseyi görmek, güç ve çetin işleri kolaylaştıran kimseye, katılık ve kabalığı yumuşatmaya, bekâr için evlenmeye, hakkı batıldan ayıran yöneticiye delalet eder.

 

Sizi her konuda destekleyecek, başınız her sıkıştığında yardım edecek dostlara sahip olduğunuzu işaret eder.

 

Zırh giymek sıkıntı ama zırhlı birini görmek önemli bir destektir.

 

Rüyada zırh görmek, düşmanından korunmaya ve ondan sıkınmaya delalet eder. Bir kimse rüyasinda zırh yaptığını görse, kendisi için emniyetli ve sağlam bir mevki hazırlar. Kendi üzerinde bir zırh bulunduğunu görmek, kendisinin emniyet ve muhafazada olduğuna isarettir. Kir mani’ye göre; zırh görmek ve giymek, emniyet ve düşmandan saklanma, kuvvet ve mal ile rızka yorumlanır, Ebu Sait El Vaiz'e göre; rüyada zırh giymek, büyük şerefe ve emniyet içinde yasamağa isarettir. Rüyada bir evlada delalet eder. Bir rivayete göre, rüyada zırh giyinen bütün kötülüklerden sakınır. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen zırh, düşmandan muhafazaya isarettir. Bir kimse zırh dokuduğunu görse, kuvvetli bir ev yapar, insanin kendi üzerinde gördüğü zırh, kaledir. Kendisinin zırh giydiğini gören kimse, kuvvetli bir şehir veya nahiyenin büyük bir memuru olur. İsten atılmaktan emin ve üzüntüden kurtulur. Rüyayı gören tüccar ise, bulundugu ticaretten kendisine ait olacak fayda ve fazlalığa ve emniyette olmasına isarettir. Eger dost ise, kendisinden yârdim talebinde bulunan kimseler için cömert ve yardımcı ve kendisine iltica edenleri koruyup muhafaza eden birisi olduğuna isarettir. Zırh, kuvvetli ve babasının yardımına kosan bir çocuktur. Zırh, onu giyen kimse için anlatıldığı gibi bir adamdan isabet edecek ve onu genişlik ve sıkıntılı anlarda muhafaza edecek ve hilecilerin hilesinden onu kurtaracak bir nimettir. Bir kimsenin rüyada kendi üzerinde demirden bir gömlek olduğunu görmesi, dinin korunmasına isarettir. Bazı tabirciler, bir kimse rüyada bir zırh giyse o kimse mal ve mülk elde eder. Zırh korkudan emin olmağa ve hanimin hayatına, mal ve menfaate isarettir. Zırh kadın için örtü veya kendisini koruyan kocadır. Zırh devlet ve saltanata nail olmaktır. Rüyada giyilen zırh, yardımcı erkek kardeşe yahut şefkatli bir çocuğa isarettir. Bezilen, zırh mal ve mülktür.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com