Rüya Z

Rüyada zahmet çekmek görmek

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 
Rüya Z 5.0 out of 5 based on 1 reviews.

ZAHMET: Rüyada meşakkat ve zah­met çekmek, rahatlığa ve zorlukların üste­sinden gelmeye delâlet eder.

Zahmet ve meşakkat çektiğini görmek rahata kavuşmaya yahut kaçınılması gereken şeyleri yapmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sıkıntı.)

 

Rüyada zahmet çektiğini görmek, mutluluk ve rahatlık içinde bulunduğuna delalet eder. Abdulgani Nablüsi'ye göre, rüyada zahmet ve meşakkat çekmek is hayatında haksiz kazanç elde etmeğe ve haram mal edinmeğe isarettir. Bir rivayete göre, rüyada zahmet çektiğini görmek, kaçınılması gerekli isleri yaptığına yorumlanır. Bir baska rivayete görede: Rüyada zahmet çekmek, rahatlığa isarettir. Rüyada zahmet çekmek memuriyetinde hile yapmaya, haksiz ve batıl yollu insanların mallarım yemeye isarettir. Bu tabir, rüya sahibi zengin olduğu takdirdedir. Eger rüya sahibi fakir olursa rüya sahibinin perhiz yapmasına ve rahatlığa isarettir. Bazen de rüyada zahmet çekmek kaçınılması gereken şeyleri yapmaya isarettir.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com