Rüya Z

Rüyada zabıta görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

 

ZABITA: Rüyada görülen zabıta, iyi değildir. Ke­der ve üzüntüye ve başınızın derde gireceğine işaret olarak yorumlanır.

 

ZABITA: Rüyada zabıta memurunu görmek; kurtuluşa ermeye ve insanların ihtiyaçlarını gideren kimseye delâlet eder.

Halkın işlerini ıslaha çalışan kimseye, babaya, öğretmene, Temiz giyimli ve güler yüzlü ama ağırbaşlı ve ciddi zabıta memuru görmek insanların sıkıntıdan kurtulmasına; kötü giyimli ve abus çehreli meymenetsiz zabıta memuru rüşvet ve haram yiyen adi bir kimseye, Belediye memuru olduğunu görmek bela ve afete, tevekkül ve itimat ile bunları atlatarak ecir kazanmaya delalet eder.

 

Zabıta ile ilgili her türlü rüya basınızın derde girebileceğine işarettir.

 

Rüyada zabıta görmek başınıza bir sıkıntı gelecek demektir.

 

Rüyada zabıta görmek, hangi şekilde olarsa olsun, başınızın bir hususta derde gireceğine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada zabıta memurunu görmek, herkesin kurtuluşa ermesine isarettir. Bazen bu rüya asçıda, et ve yağda nefret edilecek ve sıhhate zararlı olacak hallerin vaki olmasına kötü ve yasaklanmış şeyleri ifşa etmeye veya eksik ölçüp-tartmaya isarettir. Rüyada belediye memuru olduğunu gören kimseye, bir bel5 ve afet erişir. Ve bunun ecir, sevap ve mükâfatı da Allah (C.C.)'a aittir.

 

Rüyada zabıta memuru görmek; bir yakınınızla aranızın açılmasına, çok büyük bir kavgaya, zabıtanın size ceza yazdığını görmek; insanlara sırrınızı açtığınızdan dolayı çok büyük zararlara ve felakete uğrayacağınıza işarettir.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com