Rüya Z

Rüyada zaferan görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

ZAFERAN: Rüyada zaferan görmek, içinde ölüm haberi bulunan ferahlığa (ölüm haberi ile sevince) işa­rettir, şeklinde tabir olunur.

 

  • Rüyada zaferan görmek, bazen de ferahlık ve sevince işaret ile ve bu gibi yerlerde daha çok kadın­ların toplandığına işaretle tabir olunur.
  • Rüyada görülen zaferan, bazen de en güzel bir şekilde öğünmeye ve güzel bir namı şöhrete, halkın beğenisine ve övgüsüne işaretle tabir edilir.
  • Rüyasında çok zaferanı olduğunu gören kimse, mal veya çok paraya, zenginliğe kavuşur, şek­linde tabir olunur.

İnsanın vücudunda ve elbisesinde lekesi ve rengi belirmemiş olan zaferan hayırla ve güzel isimle anılmaya, Rengi elbiseye etki yapmış olan zaferan hastalığa, Zaferan öğütmek şaşılacak bir işte bulunmaya delalet eder.

Rüyada görülen zaferan, kendisinde ölüm haberi bulunan ferahliga isarettir. Rüyada zaferan görmek, yapacagi bir is için verilecek zamana isarettir. Bazen zaferan, ferahlik, sevinç ve bu gibi yerlerde kadinlarin toplanmasina isarettir. Rüyada zaferanin görmek, sevindirici haberlere veya yabanci insana isarettir. Rüyada görülen zaferan, iyi sekilde methedilmeye ve güzel isme isarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com