Rüya Z

Rüyada zambak görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

ZAMBAK: Rüyada zambak çiçeği görmek, iyiye ve hayra işaret olarak yorumlanır.

  • Rüyada zambak çiçeği gören hasta, iyileşir şi­faya kavuşur şeklinde tabir olunur.
  • Rüyada görülen zambak çiçeği, sevgiye işaret ile bekâr olan bir kimse görürse, evlenmeye veya ev­leneceğine işarettir şeklinde tabir olunur.
  • Bazen de zambak görmek, rüyayı görenin pek yakında zengin ve ferah bir hayata kavuşacağına ve geçiminin garanti altına girdiğine işaretle, mutlu bir hayat süreceğine işaret olarak yorumlanır.
    • Rüyada zambak topladığım görmek, iyi bir ha­ber alacağınıza, zambak çiçeği hediye almak ise, gö­nülden sevildiğinize işaretle tabir olunur.

Rüyada zambak görmek işlerinizin hızla düzeleceğine işarettir.

Rüyada zambak gören kimsenin işleri iyi olacak, bol para kazanacak demektir. Beyaz zambaklar görmek huzur ve mutluluğa erişecek anlamındadır.

Kişinin huzur ve mutluluğa kavuşacağına işarettir. Beyaz zambak aynı zamanda evlilik ve yuvada mutluluğu da işaret eder.

Rüyada zambak çiçeği görüp koklamak, yaptırdığınız veya yaptıracağınız sigorta dolayısı ile hayatinizin garanti altına gireceğine, islerinizdeki durgunluğun kalkacağına ve karinizin artacağına, mutlu ve rahat bir mevsim geçireceğinize delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada zambak görmek, sevgi ve muhabbete, bekâr için evlenmeye, hasta için şifa bulmaya isarettir.

Bir tarlada beyaz zambaklar gören insan, hak ettiği huzur ve mutluluğa kavuşur. Tek bir zambak alan bekâr biri, evlenir. Zambağın solması, çürümesi, üzüntü ve kederle ilgilidir.

Rüyada genç bir kızın elinde zambak görmesi; çok yükselmesine ve zengin olmasına, bahçeden zambak topladığını görmek; dostlarınızdan çok güzel haberler alacağınıza, birisinin size zambak buketi verdiğini görmek; birisi tarafından beğenildiğinize ve sevildiğinize işarettir.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com