Rüya Z

Rüyada zarf görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

ZARF: Rüyada zarf görmek, gizliliğe, sırların sak­lanmasına işaret ile tabir olunur. O halde duyduğu­nuz sırları içinizde saklamaksınız.

  • Rüyada zarf mektup için olan zarf görmek, önemli bir sırrın sizden saklandığına işarettir.
  • • Açık zarf görmek, sırların (gizli olan şeylerin) açığa çıkacağına işarettir.
  • Kapalı zarf görmek ise, sırların gizli kalacağına işaret eder, şeklinde tabir olunur. Üzeri yazılı zarf gör­mek ise, etrafınızda size haset edenler (kıskananla­rın) olduğuna işarettir.

Zarf görmek maksadın hâsıl olmasına, ince ve derin anlamlara, ilme yahut eşya konulan sandığı delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Mektup.)

Rüyada kâğıt zarf görmek, önemli bir sırrı öğrenmeye; içine her hangi bir kâğıt koymak üstünlük ve öncülük anlamına gelir.

Rüyada kâğıt zarf görmek, gizli bir olayı ortaya çıkaracağınıza yorumlanır. Zarfın içine bir kâğıt koymak girdiğiniz bir toplulukta lider olacağınızın işaretidir.

Kapalı zarf haberdir. Temiz bir zarfa kâğıt koymak ise paradır. Ayrıca zarfın rengine göre de yorum yapılır.

Rüyada mektup zarfı görmek, Önemli birisinin sizden saklandığına delalet eder. Kapalı bir zarf sırra; açık zarf görmek ise bazı sırların açıklanacağına; üzeri yazılı zarf görmek ise, sizi kıskanan kimselerin bulunduğuna isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada zarf görmek, maksada ulaşmaya, bazen de eşya konulan sandığa ve ilme işarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com