Rüya Z

Rüyada zayıflık görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Zayıf olduğunu yahut zafiyet hissettiğini görmek kuvvet bulmaya, hayırlı işlere güç yedirebilmeye; Rüyada hissedilen zayıflık, insanın yaratılış itibariyle karşı cinse olan zaafına, evlenme arzusunun fazlalığına; Zaaflık bazen aşk ve üzüntüye, üzüntü ve kedere, madden acze düşmeye delalet eder.

Rüyada kendisinin kuvvetsiz ve zayıf olduğunu görmek, is hayatında veya ev içinde bir şeyden korkusu olduğuna ve çekindiğine yorumlanır. Zayıflıktan şikâyet ederek doktora gittiğini görmek ise, başarısızlığından dolayı üzüntü içinde bulunduğuna isarettir. Bir başka rivayete görede: Rüyada hissedilen zayıflık kuvvettir. Bazı tabirciler, rüyada vücudunun zayıf olduğunu gören kimsenin dini zayıf olur veya dininde üzerine farz olan şeyi eda etmekte tembellik eder, dediler. Bazıları da, rüyada hissedilen zayıflık sabırsızlığa işarettir. Rüyada vücudunun zayıf olduğunu gören kimseye, üzüntü ve keder isabet eder. Rüyada zayıf olmak, fakirlik, makam ve rütbeden düşmeğe işarettir. Bazı tabirciler zayıflık, hastalıktır, bazıları da, açlıktır dediler. Bazen de zayıflık, aşk ve üzüntüye işarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com