Rüya Z

Rüyada zehir içtiğini görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

ZEHİR: Rüyada zehir görmek, mala işaret ile tabir edilir. Bunun için rüyasında bir kimse kendisine ze­hir içirildiğini ve vücudunda şişlik ortaya çıksa, şişlik kadar o kimseye mal veya para gelir, şeklinde tabir edilmiştir.

  • Rüyasında zehir içtiğini gören kimsenin ömrü uzar, gördüğü rüya, o kimsenin ömrünün uzadığına işaretle tabir olunur.
  • • Rüyasında öldürücü bir zehir görmek, ölüme, rüyayı gören kimsenin öleceğine işaretle tabir olunur.
  • Rüyasında zehirlenerek öldüğünü görmek, bir hayra bir iyiliğe ulaşmaya işaretle tabir olunur.
  • • Bazı tabircilere göre, rüyasında zehirlenmek, zehirlendiğini görmek, haram bir mal, haram bir pa­ra yemeğe, yeneceğine işaretle tabir olunur.

Zehir ve onu içmek mala, İçtiği zehirden vücuda şişerse mal ve dünyalığa, şişmez ise üzüntü ve kedere, Öldürücü zehir  şişlik meydana gelmez ise ölüme, Birine zehir içirmek, onun hanımı ile zina yapma arzusuna, Zehir içmek ömrün uzun olmasına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Panzehir.)

Rüyada herhangi bir zehir içerek öldüğünü hissetmesi, onun hayatında hoşa gitmeyen bir değişiklik olacağına; zehirlenmekten kurtulmuşsa hayatının rahat ve huzur içinde geçeceğine; birisi başkasını zehirlediğini görürse, bir zorluk altında kalacağı ve bundan sonra kurtulacağına işarettir.

Rüyasında zehir içerek öldüğünü gören kimse yaşamında güzel gitmeyen olayla olacak anlamındadır. Rüyada zehirlenmekten kurtulmak yaşamının bundan sonra ferahlık ve bolluk içinde olacağına yorumlanır. Rüyada başkasını zehirlemek bir sıkıntı yaşayacağını ancak bu sıkıntıların zamanla bu sıkıntıdan kurtulacağına yorumlanır. Etrafınızda olan olaylar moralinizin bozulmasına neden olacak demektir.

Çevrenizdeki bazı olumsuz olaylar canınızın sıkılmasına neden olacak.

Kişinin eline hileli bir işten para geçer. Birisini zehirlemek ise iyilik yapmaktır.

Rüyada zehir görmek, mala isarettir. Bundan dolayı bir kimse rüyada kendisine zehir içirildiğini ve vücudunda sis peyda olduğunu görse, meydana çıkan sis miktarınca o kimseye mal gelir. Rüyada öldürücü zehir görmek, ölüme isarettir. Zehir, onu rüyada içen kimse için üzüntü ve kederdir. Rüyada zehir içtiğini gören kimsenin ömrü uzun olur.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com