Rüya Z

Rüyada zemzem görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Zemzem suyu içmek dert ve hastalıktan şifa bulmaya, mal ve faydalı ilme, takva ve iyilik yönünden bir hayra ermeye, murada ettiği şeye nail olmaya delalet eder.

Rüyada zemzem suyu görmek çok tehlikeli hastalıktan kurtulmaya, üzüntünün ve sıkıntının biteceğine yorumlanır.

Rüyada zemzem içtiğini görmek, dert ve hastalıktan kurtulacağına isarettir. Bir kimse herhangi bir şeyi zemzem niyeti ile içtiğini görse, sonunda istediği şeye nail olur. Rüyanızda zemzem içtiğinizi görmek, dualarınızın kabul edildiğine, ölülerinizin sizden sadece Fatiha beklediklerine, ibadetinize devam ettiğiniz müddetçe Cenaba-i Hakk’ın rızasına nail olacağınıza isarettir. Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyada zemzem içtiğini görse, dert ve hastalıklardan şifa bulur. Özellikle, zemzemi mal kazanmak yahut ilim öğrenmek gibi muayyendir husus için içerse o kimse o mal veya o ilme nail olur. Rüyada zemzem suyunu içtiğini gören kimse takva ve iyilik cihetindendir hayra erişir. Murat ettiği şeye nail olur.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com