Rüya Z

Rüyada zengin görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Paralı kimse görmek hayra delalet eden şeyler de görülürse ticarette para kazanmaya, hayra delalet eden şeyler görünmek ise iflas etmeye, Kişinin kendisine 'paralı adam' dendiğini görmesi, Salih biri ise sermayesiz kar ve kazanç elde etmesine, fasın biri ise sözüne güvenilmez biri olduğuna; Zengin biri olduğunu görmek yoksulluğa, kanaat sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada zengin birini görmek çok sıkıntılı bir dönem geçirdiğinizi işaret eder.

Rüyada zengin olduğunu görmek, fakirliğe delalet eder. Rüyada zengin olduğunu gören kimse kanaat sahibi olur, çünkü kanaat da bir gönül zenginliğedir. Kir mani’ye göre, kendisini rüyada zengin ve para sahibi olarak görmek, islerinin değişikliğe uğrayacağına, bulundugu yerden daha aşağı bir yere ineceğine delalet eder. Ebu Sait El-Vaiz'e göre, bu rüyayı gören aslında zengin ise fakirleşir. Bazı yorumculara göre, dindar bir kişinin zengin olduğunu görmesi kanaattir. Aslında zengin olan bir adamın parasından faydalandığını görmesi, pek fakir olan bir kimsenin rüyasinda zengin olduğunu görmesi tabir edilmez, çünkü bu rüyalar bos ve geçersizdir Bir baska rivayete görede: Rüyada zengin olmak, fakirliğe işarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com