Rüya Z

Rüyada zeytinyağı görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

İlme, berekete, hidayete, batın" nura, helal rızka, göz ve kalp nuruna, Bununla yağlanmak şifaya, Temiz zeytinyağının kötü kokması sözü bozmaya; Zeytinyağı satan kimseyi görmek meliklere yakın olmaya, ilim sahiplerine hizmet etmeye; hidayet ve ilme delalet eder.

Berrak, temiz şişede zeytinyağı bolluk ve berekettir.

Rüyada görülen zeytinyağı, helal risktir. Rüyasinda zeytinyağı içtiğini gören, hafif bir hastalığa yakalanır. Abdülgani Nablusi'ye göre; Zeytinyağı görmek, kalp nuruna, yeni çocuğa veya eski eşyaların değiştirilmesine delalet eder. Rüyada berrak bir zeytinyağı görmek, kendisi için iyi niyetli kişiler tarafından iyilik düşünüldüğüne, bulanık zeytinyağı görmek ise kendisi hakkında dedikodu yapıldığına ve islerinin kıskanıldığına delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen zeytinyağı, rızık ve helal mal, onunla yağlanan kimse için de şifadır. Rüyada zeytinyağını içtiğini gören kimse, sihirce veya hastalığa yakalanır. Zeytinyağı, ilim, bereket ve hidayet, batini nur ve helal rızıktır. Bazen zeytinyağı göz veya kalp nuruna, bazen de yeni çocuğa isarettir. Rüyada temiz ve güzel zeytinyağının çirkin olarak görülmesi sözü bozmaya, kötüsünün güzel veya hös olduğunun görülmesi ise, güzel muamele ve güzel itikada işarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com