Rüya Z

Rüyada zift görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

ZİFT: Rüyada zift görmek, bir kaç şekilde yorum­lanır. Rüyada zift görmek, bir menfaat elde etmeye, fayda ve yarar göreceğinize işaretle yorumlanır.

  • Rüyada zift görmek, kötülüklerden sakınmaya ve korunmaya işaretle tabir olunur. Bazen de tövbe ve istiğfara işarettir, şeklinde tabir edilir.
  • Rüyasında elbisesine zift bulaştığını görmek, yeni işinden sıkılmak veya zan altında kalmak, iftira­ya uğramak gibi kötüye yorulur. Bu rüya bazen ele gelecek mala işaret olarak tabir edilir.
  • Rüyasında zift yediğini görmek, haram mal ka­zanmak, rüşvet almak gibi haramdan para elde et­mek, keder ve üzüntüye düşmek, kötü bir söz söyle­mek veya sözle karşılaşmak gibi hallere işarettir.

Zift ve siyah boya kıyınılacak şeylere, mala, kazanca, tövbe etmeye, bir şeyde sebat etmeye, gemi ve nakışlı şeylere, ziyarette bulunmaya delalet eder.

Rüyada zift görmek, kötü şeylerden, kaçınmaya yorumlanır. Bir rivayete göre zift, mala da delalet eder, Ibni Şirin’e göre; her siyah olan sey maldır. Zifti bazı tabirciler kazançla yorumlamışlardır. Bir baska rivayete görede: Rüyada zift kaçınılacak şeylerden korunmaya ve ziyarete isarettir. Bazen zift mala isarettir. Bazen de zift, kazanç ve tövbeye isarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com