Rüya Z

Rüyada zina görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Zina ettiğini görmek hainliğe yahut hırsızlık yapmaya; Tanınmayan fahişeyi görmek hayra; Tanınan bir fahişe ile zina etmek haram mala, hainlik ve hırsızlık yapmaya; Güzel bir kadınla zina etmek malını muhafazaya almaya, Tanıdığı birinin hanımıyla zina yaptığını görmek, o kimsenin malından bir şey almaya, Salih, dindar ve âlim olarak bilinen ve öylede olan kimselerin zina yaptığını görmek yahut duymak, o kimselerin ilim öğrenmek için birine müracaat etmelerine ve ondan istifade görmelerine, Zina ettiğini görmek bazen hacca gitmeye, Bir erkekle kadını birlikte görmek, eşinin kendisinden bir şey istemesine, Genç bir kadınla oynaştığını görmek, görünmez bir yerde malını yitirmeye; eğer kendine had vurulmuş (ceza verilmiş ise) ilim ve dini bilgiler öğrenmesine, mal ve dünyalığa erişmeye; Bir yöneticinin kendine had vurulduğunu görmesi saltanatının pekişmesine, Ünlü bir fahişe ile zina yaptığını görmek fitne ve musibete düşmeye; Geneleve gittiğini görmek umumi tuvalette ihtiyacını gidermeye yahut çirkin bir ortamda bulunmaya, Geneleve (randevuevine) gittiğini ve oradan çıkamadığını görmek kısa zamanda vefat etmeye; Birinin eşiyle birlikte olduğunu, yanlarında kendi eşinin de bulunduğu halde buna ses çıkarmadığını görmek, birlikte olduğu o kimseyi ( ya donun eşini) kendiişlerine vekil tayin etmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Cins" Münasebet.)

Rüyada zina ettigini görmek, hıyanete delalet eder. Tanımadığı bir kadının zina ettigini görmek hayırdır. Bir rivayete göre, uykusunda zina ettigini görmek, hastalığa delalet eder. Bazen de yorumcular bu rüyayı hırsızlıkla tabir etmektedirler. Bir kadının rüyasinda kendisine yaklaşarak onunla zina etmek istediğini söylediğini görmek, haram mal kazanacağına isarettir. Güzel ve genç bir kadınla zina ettigini görmek, malini saklayacak bir kimseye bırakır. Bir kimse arkadaşının esiyle zina ettigini görse, o kimsenin malina ortak olur. Abdulgani Nablusi'ye göre, rüyada zina ettigini gören kimse hacca gider. Bir hayat kadını ile zina ettigini gören kimse, şerre ve fitneye uğrar. Zina edilen bir eve girdiğini ve oradan çıkamadığını gören kimse, kısa zamanda ölür. Kendi karisi da yatakta olduğu halde baska bir kadınla zina ettigini gören o yabancı kadının yakınlarından birisini kendisine vekil olarak tayin eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada zina etmek hainliğe isarettir. Bundan dolayı bir kimse zina ettigini görse, hainlik eder. Rüyada zina etmek hırsızlığa isarettir. Bir kimse rüyada zina eden bir kadının kendisine yöneldiğini ve nefsinden arzusunu istediğini görse o kimse haram mala nail olur. Güzel ve genç bir kadınla zina ettigini gören kimse malim, muhafaza edilecek bir yere koyar. Bir kimse tanıdığı birisinin hanımı ile zina ettigini görse, o kimsenin malından bir şey alır. Rüyada zina ettigini gören kimse hacca gider. Bir kimse rüyada bir erkekle beraber bir kadının olduğunu görse, o kadının kocasından dünyalık talep eder. Bir kimse rüyada genç bir kadınla oynaştığını görse, görünmez bir yerde malini kaybeder. . Zina eden bir kadınla zina ettigini gören kimse, ser ve fitneye düşer. Bir kimse başkasının hanimi ile gecelediğini, hâlbuki kendi hanımı da onlar ile beraber bulunduğunu ve bu durumu men eden bir sey söylemediğini görse, kocası o kimseyi evinin işleri için vekil tayin eder.

Rüyada zina yaptığını görmek; bazı yorumculara göre; uzun süre mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğinize, bazılarına göre ise ihanete uğrayacağınıza işarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com