Rüya Z

Rüyada ziyafet vermek görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

ZİYAFET: Rüyanızda kendinizi bir ziyafette gör­meniz, kıskanç birinin oyununa geleceğinize işarettir, dikkatli olunuz.

  • Rüyada ziyafet sofrası hazırladığınızı ve baş­kalarını ziyafete davet ettiğinizi görmek, ziyafet ver­mek, hayır ve iyilik üzerinde toplanmaya işaretle ta­bir olunur.

Ziyafet vermek hayır üzerine toplanmaya, Ziyafetine icabet edildiğini ve herkesin dolasıya yediğini görmek, o topluluğa başkan olmaya, Ziyafet bazen kaybolan kimsenin gelmesine delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Yemek.)

Rüyada ziyafet vermek hayır üzerine toplantıya işarettir

Bu rüyalar daima hayra yorulur. Rüyada ziyafet vermek iyilik yapmak demektir. Ziyafet sofrası görmek hayatının sonuna kadar para derdi çekmemek demektir. Bir ziyafet sofrasına oturmak istediği makama yükselir anlamındadır.

Büyük bolluğa ve huzura işarettir. Kişinin ömrü boyunca sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder.

Rüyada sofrasının üzerine birçok yemekler konulduğunu ve kendisinin de sedirde oturduğunu görmek, izzet, şeref, ferahlık, sünnet, düğün, müjde, hayir ve menfaat ile tabir olunur. Ziyafet sofrası kurulmuş ve her çeşit yemek konulmuş olduğu halde kimsenin sofraya oturmadığını görmek, hayir değildir. Kendisi için bir sofra kurulmuş olup birçok misafirlerin ondan yemekte olduklarını gören büyük bir memuriyete geçer yahut halka Hayri ve hizmeti dokunur. Bir baska rivayete görede: Rüyada ziyafet vermek, hayir üzerinde toplanmaya isarettir. Rüyada bir cemaati ziyafete davet ettigini ve onlar da arzularınca yemeklerden yediklerini gören kimse, o cemaate lider olur. Bazı tabirciler de, bir kimsenin rüyada ziyafet vermesi, kaybolan bir kimsenin gelmesine isarettir, dediler.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com