Rüyada Ashab-ı Kiramı( 7 uyurlar-mağara arkadaşları) görmek

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 
Rüya tabirleri rüyalarınızın tabirleri rüyada görmek kuranı kerim dini rüya tabiri sitesi 5.0 out of 5 based on 1 reviews.

Rüyada Ashab-ı Kiram(Peygamberimizin saygı değer ashabından ve arkadaşlarından)birilerini görmek bütünüyle iyiliğe hayır ve fazilete işaretle yorumlanır.

Rüyada Ashab-ı Kiramı güzel bir halde görmek rüyayı gören kimsenin itikadının ve inancının ehl-i sünnet inancına uygun olduğuna işaretle yorumlanır.

Rüyasında Ashab-ı  Kiramdan birinin kendisine iltifat ettiğini görse bu gördüğü rüya kendisinin cami çeşme mescid ve yol gibi sadaka-i cariye (öldükten sonra da devamlı sevap yazdıracak hayırlardan ) birini yapacağına işaret olarak yorumlanır.Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kimsenin nesebinin gönül ve ahlakının itikat ve imanının temizliğine de sağlam ve mükemmel bir delilin işaretidir.

 Onları görmek ilahi müjdeye ve yardıma, Müslümanları sevindirecek, diğer insanları şaşırtacak durumlara, Onların mağarasını görmek fakir ikin zenginliğe, korku çeken için kurtuluşa, baskı altında olan için mülke delalet eder.

Rüyada Ashab-ı Kiramı gören kimse fakir ise rızkı çoğalır zengin olur.Çünkü onlar (R.A) bir çok fetihlerde bulundular,ganimetler elde ettiler fakir iken zengin oldular.Rüyayı gören kimse zengin ise dünyayı gereği kadar önem verip ahiret hayatını  dünya hayatına tercih eder ve malını Allahın rızasını kazanacağı yerlere sarf etmeye gayret edeceğine işaretle yorumlanır.

Yorumlar   

 
0 #1 Ismail Altunbicak 25-10-2014 15:35
Ben ruyamda yedi uyurlari ve köpeklerin gördüm. Bana kız kardesim zelihayi kaybettiklerini ve onu aradıkları soyluyorlar di.
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com