Rüyada demir ocağı , eritmek , dövmek , toprak , tunç , bakır , görmek

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 
Rüya tabirleri rüyalarınızın tabirleri rüyada görmek kuranı kerim dini rüya tabiri sitesi 5.0 out of 5 based on 1 reviews.

Rüyada demir erittiğini görmek halkın diline düşeceği ile ve halk onun dedikodusunu yaparlar,yapacakları şeklinde  tabir edilir.

Bazen de demir erittiğini görmek üstünlük,galip gelmek ve kötü sözler söylemek gibi kendini beğenmişlik ve kendisiyle övünmek böbürlenmek gibi haller ile tabir olunur.

 Kuvvet ve şiddet sahibi bir kimsenin ailesinden bir kadın olarak yorumlanır. Ocak, bakır veya tunçtan ise, kadın, malı çok, varlıklı birisinin karısıdır. Ocak agaçtan ise, o kadin, mali çok, zengin ve fakat dedikoducu bir kisinin karisidir. Demir ocagi çamurdan yapilmis ise, o kadin dindar bir adamin ailesindendir. Ocak kireçten yapilmis ise, çok zalim bir kimsenin ailesindendir. Ocakta atesin parliyor görülmesi, bir çocugu olacağına işarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com