Rüyada haber aldığını görmek

Kullanıcı Oyu:  / 3
En KötüEn İyi 
Rüya tabirleri rüyalarınızın tabirleri rüyada görmek kuranı kerim dini rüya tabiri sitesi 5.0 out of 5 based on 3 reviews.

HABER: Rüyada iyi bir haber aldığını görmek, sıkı bir arkadaşlığa işarettir. Haberciyi görmek ise, kendi­sinden himaye (yardım) göreceğinize işarettir. Böyle haber ile ilgili rüyalar hayırla yorumlanır.

Gizli bir şeyi haber vermek ihanete, ilim ve hikmeti ehil olmayanlara vermeye, Hayırlı bir şeyden haber almak yahut vermek müjde ve sevince, Rabbinin ona olan nimetlerinden bahsetmesi ilahi hoşnutluğa, Kötü bir şeyi haber vermek ikaz ve uyarıya delalet eeder.

 

Güzel haberler, mutluluğun ve şansın habercisidir. Kötü haberler ise uğursuzluğa işaret eder.

 

Kişinin yakın bir süre sonra sevinç yapacağına işaret eder.

 

Rüyada bir yerden bir haber geldigini görmek, hiç beklemediginiz bir haber alıp sevineceğinize delalet eder Bir başka rivayete göre de: Bir kimse rüyada kendisine bir haber verildiğini görse, o kimseye sevineceği bir haber kendisine ulaşır. Bu haberin bir ölü veya çocuk tarafından verilmesi, verilen haberin aynı çıkmasına işaret eder. 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com