Rüyada hafız görmek

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 
Rüya tabirleri rüyalarınızın tabirleri rüyada görmek kuranı kerim dini rüya tabiri sitesi 5.0 out of 5 based on 1 reviews.

HAFIZ: Rüyada bir kimsenin kendisinin hafız ol­duğunu görmesi, o kimsenin muradına, istek ve dile­ğine kavuşacağına delalet eder.

Rüyasında hafızın sesini duyan kimse, kederden sıyrılır ve huzur hisseder.

 

Hafız görmek muratla yorumlanır. Rüyada bir hafızı Kur'an okurken gören, çok yakında muradına erer. Hafızı camiye girerken görmek, dualarının kabul edileceğine isarettir. Hafızı eve çağırtıp ona Kuran-i Kerim okutarak dinlediğinizi görmek, dünya ve ahiret islerinizin yolunda olduğuna ve Allah'in (C.C) bütün dua kapılarını açtığına delalet eder. Bazılarına göre; rüyasinda bir cami veya mescitte Kuran okuyan bir hafız görmek, keder ve sıkıntıdan kurtularak feraha çıkmaya isarettir. Kendini Kur'an-i Kerim’i ezberlemiş ve hafız olmuş gören, bütün günahlarından sıyrılır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada Kuranı Kerimi ezberleyen bir hafız görme rüyası çok iyi bir rüyadır. Rüyada hafız görmek, her türlü murada ermeye sıkıntı ve kederden kurtulmaya işaret eder. Kendisinin rüyada hafız olduğunu gören kimse, her türlü maksadına ereceği gibi, günahlarından tövbe edip, Allah'a karsı Salih bir kul olacağına Kuranı Kerimi bilmiyorsa Kur'an okumayı öğrenmeye tabir edilir. Hafızı gören bir insan hafızın okudugunu Kuranı Kerimden herhangi bir sureyi okudugunu da görürse Kur'an sürelerindeki tabire de bakılmalıdır.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com