Rüyada zebercet görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

ZEBERCET: Rüyada zebercet taşı görmek, helal mala işaret ile tabir olunur.

  • Rüyasında zebercet taşı gören kimse, helal ka­zanılmış bir mala kavuşur ve kendisinin de temiz bir kimse olduğuna işaret olarak yorumlanır.
  • Rüyasında bir zebercet taşı bulduğunu gören kimsenin eline helal para ve helal kazanılmış bir mal geçer, şeklinde tabir edilir.
  • Bazı yorumculara göre, rüyasında zebercet görmek, temiz, doğru dürüst bir kimse olduğunuza işaret olarak yorumlanır denmiştir.

Zümrüde benzeyen bu değerli taşı görmek dindar, akıllı, cesaret ehli ve asil kimseye, doğru söze, temiz ve helal mala delalet eder. (Ayrıca Bakınız; taş.)

Rüyada zebercet taşı görmek, hayir ve büyük sevince, menfaat ve mala delalet eder. Ebu Sait El-Vaiz'e göre, rüyada görülen zebercet taşı, yüksek, asil, kuvvetli ve sözünde sadik bir arkadaş veya helal mala isarettir. Rüyasinda birinin kendisine bir zebercet taşı verdiğini gören, başkalarına menfaat sağlar. Bir zebercet taşı bulduğunu görenin eline helal mal geçer. Kendisine ait olan bir zebercet taşını kaybeden, malından zarar görür, bir kadın ile bir erkeğin kendisine birer zebercet hediye ettiklerini gören o ikisi aracılığı ile bir kadınla tanışır. Bir kadın kendisine bir erkeğin zebercet taşlı bir mücevher hediye ettigini görse, o erkekle evlenir. Bir kadının kendisine bir zebercet tası verdiğini gören, o kadın yüzünden fayda bulur. Kir mani’ye göre, rüyada zebercet görmek, temiz, kahraman, doğru ve dürüst bir kimse olduğunuza isarettir. Zebercet, bir rivayete göre de mala delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen zebercede, temiz, secaatli, doğru, dindar, takva sahibi ve asilli kimseye işarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com